Kerko c'do gje per PC-en tende
 
  Home
  Contact
  MODIFIKIM FOTOSH
  SHIKONI SI DO TE JENI PAS 20 VJETESH
  BEJ FOLDER QE NUK SHIHET
  PROGRAM PER TE BERE FILM VIZATIMOR
  SHKARKONI CAMATASIA STUDIO
  PERDOR GOOGLE SI HACKER
  SHIKONI KANALE SHQIPTARE LIVE
  NDRYSHONI TEMEN E FACEBOOK
  YOUTUBE MOVIE MAKER
  ADRESA PER SHKARKIM LOJRASH NE CELULER
  Formatizo PC
  Gogle Black New
  Weba per muzika
  Bone Windowsin Shqip
  Nika Per MSN
  Photoshop CS3 Full
  Hyn ne pc pa e dit pasin
  Downland NeedFor Speed 2
  Downland CS1.6 Ful
  Kqyr Rreth 800 Kanale TV
  Ndrroj Ip Per 20 Seconda
  Qite Webin Ne GoGle
  Ndrroja Emrin Startit
  Skype Full
  Programe
  Program per ReMiX
  Skin per Mesenger
  Themes per windows
  Cdo gje per celularin tuaj
  Si te perdorim Windows Movie Maker
  Adresa per te kerkuar programe qe ju deshironi
  Flv Player Dowload
  Ketu do te gjeni disa programe
  Netscape Navigator
  AntivirusE
  Team Speak 3 dowload
  Teamviewer 5 dowload
  BITORRENT
  PHOTOINSTRUMENT
  PHOTOSHOP CRACKED
  ESET NOD 32 4
  MAGIC ISO MAKER
  MAKE UP INSTRUMENT
  ALL VERSION OFFICE 2007
  PHISHING
  MALWAREBYTES FULL VE...
  DEEPFREZZE WINDOWS 7...
  SI TE GJESH IP NE MSN
  FJALOR ANGLISHT-SHQIP
  DRIVERA UNIVERSALE
  BEJE NJE RADIO ONLINE
  REALTEK HIGH DEFINIT...
  Bone Pc me Fol
  Remove Geninue Xp
  Hacko Webqata
  Find Serial Key For Prog.
  Downland Pes 2010
  Hack Web Nga Gogle
  Informacionet Per Nje Web
  Search ip Counter
  Hack Web Prej Run-it
  Downland Photo Impact
Informacionet Per Nje Web
per fillim klikon start pastaj -RUN

ne RUN shkruani NSLOOKUP kliko OK

dhe ju hapet CMD dritarja

ne CMD se pari shkruani SERVER dhe webin cil doni ju psh

Google.com dhe kliko ENTER.

pastaj SET TYPE=ANG dhe ENTER

pastaj RECAP dhe Enter

per fund IN -LS -D Google.com dhe enter dhe i merrni informacijonet ci

ju duhen


PRA NE DRITAREN E CMD KUR TA HAPNI NGA RUN PO JU SPJEGOJ
EDHE NJEHER CKA LYPET ME SHKRU NE CMD

server webin cilin doni psh google.com

set type=any

lets recap

in -ls -d dhe webi psh google.com

dhe me ne fund dua tju them qe me kyt stil nuk mundeni tja vidhni

informacionet te gjitha website vjen pytja pse , pse webet shum te

mdhej si google.com apo ndonji tjeter smund tha vidhni informaciojnet
se e kajn DNS shum te shpejt. Por ju mund te provoni ndonji web te

shokut apo shoqes ci i kan hapur ato apo ndonji space. Nuk e kam ne

mendje tash ti tju spjegoj se si ju merren ktyr webeve te mdhej provoni
kyt te lehten dhe enjoy FLM
 
   
Today, there have been 1 visitors (32 hits) on this page!
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free