Kerko c'do gje per PC-en tende
 
  Home
  Contact
  MODIFIKIM FOTOSH
  SHIKONI SI DO TE JENI PAS 20 VJETESH
  BEJ FOLDER QE NUK SHIHET
  PROGRAM PER TE BERE FILM VIZATIMOR
  SHKARKONI CAMATASIA STUDIO
  PERDOR GOOGLE SI HACKER
  SHIKONI KANALE SHQIPTARE LIVE
  NDRYSHONI TEMEN E FACEBOOK
  YOUTUBE MOVIE MAKER
  ADRESA PER SHKARKIM LOJRASH NE CELULER
  Formatizo PC
  Gogle Black New
  Weba per muzika
  Bone Windowsin Shqip
  Nika Per MSN
  Photoshop CS3 Full
  Hyn ne pc pa e dit pasin
  Downland NeedFor Speed 2
  Downland CS1.6 Ful
  Kqyr Rreth 800 Kanale TV
  Ndrroj Ip Per 20 Seconda
  Qite Webin Ne GoGle
  Ndrroja Emrin Startit
  Skype Full
  Programe
  Program per ReMiX
  Skin per Mesenger
  Themes per windows
  Cdo gje per celularin tuaj
  Si te perdorim Windows Movie Maker
  Adresa per te kerkuar programe qe ju deshironi
  Flv Player Dowload
  Ketu do te gjeni disa programe
  Netscape Navigator
  AntivirusE
  Team Speak 3 dowload
  Teamviewer 5 dowload
  BITORRENT
  PHOTOINSTRUMENT
  PHOTOSHOP CRACKED
  ESET NOD 32 4
  MAGIC ISO MAKER
  MAKE UP INSTRUMENT
  ALL VERSION OFFICE 2007
  PHISHING
  MALWAREBYTES FULL VE...
  DEEPFREZZE WINDOWS 7...
  SI TE GJESH IP NE MSN
  FJALOR ANGLISHT-SHQIP
  DRIVERA UNIVERSALE
  BEJE NJE RADIO ONLINE
  REALTEK HIGH DEFINIT...
  Bone Pc me Fol
  Remove Geninue Xp
  Hacko Webqata
  Find Serial Key For Prog.
  Downland Pes 2010
  Hack Web Nga Gogle
  Informacionet Per Nje Web
  Search ip Counter
  Hack Web Prej Run-it
  Downland Photo Impact
Si te perdorim Windows Movie Maker
Sot do tju tregoj se si te bejme nje video me fotot tona , duke i shtuar edhe efekte edhe muzike ... ___________________________________________________________________ Se pari hapim Windows Movie Maker sepse ai program na mundeson te bejme nje video te tille ___________________________________________________________________ Hapim Windows Movie Maker dhe do te na dalin shume opsione Tek e para eshte 1.Capture Video ^ Capture from video device ( Bej video nga webcami juaj ) Import Video ( Dergo video ) Import Pictures ( Dergo piktura ) Import audio or music ( Dergo audio ose muzike ) ___________________________________________________________________ Ne duam te dergojme foto , ta bejme me efekte dhe me nje muzike te bukur... ___________________________________________________________________ Veprojme keshtu , Import pictures ( Fotot qe ne duam ) dhe pasi i morim fotot ne Kompjuter , fotot qe moren do te shfaqen ne ekran ___________________________________________________________________ Tani i rreshqasim fotot tek kutite qe ndodhen poshte , tek shiriti ___________________________________________________________________ Tani vendosim efektet , fotoja e pare nuk pranon efekt ___________________________________________________________________ Lart , ku lexon Collections e cojme te Video Transitions ___________________________________________________________________ Per te aplikuar efektin tek nje foto qe duam ne fillim selektojme foton dhe pastaj selektojme me te djathen te efekti dhe e bejme Add to Storyboard ... E keshtu me rralle ___________________________________________________________________ Pastaj jane edhe disa efekte te tjera , atje ku lexon Video Transitions klikojme te Video Effects ___________________________________________________________________ Efekti me i pershtatshem eshte per ta afruar foton dhe per ta larguar ___________________________________________________________________ Per ti vendosur efektin fotos , klikojme foton dhe pastaj me te djathten klikojme tek efekti dhe e bejme Add to Storyboard ___________________________________________________________________ Tani per te zbukuruar videon i veme nje muzike qe ne deshirojme ___________________________________________________________________ Shkojme te Import audio or music , klikojme muzike qe duam dhe e bejme Import , tani , per te vendosur muziken tek videoja ,aty poshte tek shirit lexon Show Timeline , dhe muzike e terheqim dhe e cojme poshte fotove... ___________________________________________________________________ Muzika mund te jete me e gjate se videoja dhe per ta bere fiks muziken me videon e shkurjme , shkojme tek fundi i muzikes , dhe kur te shfaqet nje shigjete e kuqe e cojme ne nje drejtim me videon qe ndodhet lart... ___________________________________________________________________ Dhe se fundmi per ta salvuar videon te Pc Shkojme te Save to my computer , i vendosim emrin videos , Next dhe perseri Next dhe presim derisa videoja te salvohet , vonon pak ___________________________________________________________________ Keshtu kemi mbaruar te gjithin ___________________________________________________________________
 
   
Today, there have been 1 visitors (26 hits) on this page!
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free